O autorce

Witam wszystkich!

Mam na imię Monika. Pochodzę z małej miejscowości w Lubelskiem. Aktualnie studiuję krajoznawstwo i turystykę kulturową w Lublinie.

Zgodnie z nazwą bloga jest on dla mnie miejscem w sieci, w którym w pewnym stopniu przechowuję zdjęcia, ale i dzielę s z innymi moją fotograficzną twórczością. Możecie zobaczyć tu efekty wykonanych przeze mnie sesji zdjęciowych. Nie brak tu także makrofotografii. Niekiedy pojawiają się tu zdjęcia z wykonywanych przeze mnie zleceń (chrzty, śluby, komunie etc.). Od czasu do czasu wstawiam jakiś filmik. W każdym razie nuda jest przereklamowana!

Fotografia pojawiła się w moim życiu przypadkiem, a może wręcz zwykłym niezrozumieniem słów nauczyciela. Najważniejsze jednak, że jest ze mną już czwarty rok. Przez ten czas przewinęło się przez moje dłonie kilka aparatów, ale obecnie fotografuję Canonem EOS 100D z niezastąpioną 50-tką f/ 1.8.

Ostatnio, będąc na jednej z sesji, podszedł do mnie pewien chłopak. Okazało się, że on również jest początkującym fotografem. W tej krótkiej, ale jakże dającej do myślenia rozmowie, wymieniliśmy się pewnymi spostrzeżeniami dotyczącymi sprzętu, rozkręcania swojej „kariery”, naszych fotograficznych początków i ogólnie fotografii. Nagle rozmowa zeszła na temat pracy z osobami znajdującymi się przed obiektywem. I wiecie co wbiło mi się w pamięć? Że samemu również powinno się pozować. Zobaczyć, jak to jest. Samemu dobrze poczuć się po „tamtej” stronie. Więc zaczęłam to robić. Zostawiam Was z efektami. Sami oceńcie: jak się spisałam? 😉

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Zamiast KliszyKatarzyna Recent comment authors
  Subskrybuj!  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

Gratulacje Moniko. Powodzenia. Pozdrawiam